Коли людина потрапляє в природу, це все одно, що увійти в портал здоров'я.
- 15 черв. 2024 р.
- Читати 1 хв
Оновлено: 5 лип. 2024 р.
Насамперед виходить хімія з організму. Легені відкриваються ширше, відкашлюється все зайве. Зір зцілюється, ніби щось оживає в кристаликах. Очі пристосовуються до більш яскравих відтінків, різкість налаштовується вже не на сірих міських відтінках, а на зелених, живих кольорах. 🌳
Апетит кращий, їжа легше засвоюється, кишечник працює краще. Суглоби і кістки, відразу вимагають більше руху. М'язи хочуть порадіти навантаженням. Захочеться зробити здорове кардіо-навантаження, щоб оживити серце. Судини і мікросудини прочистяться теж, вони теж мають своє сміття. Голова легша, світліша, у світі живої природи. 🌼
Біля моря або поруч із горами, по-іншому приходить сон. Сни інші, і прокидаєшся теж інакше. Наче щось очистилося від сірого міста. Запам'ятовуєш багато чого, що залишилося б непоміченим раніше. 💫
Енергії більше, сил більше, тіло міцніше. Є настрій якогось правильного руху вперед. Хочеться ще раз спокусити кохану жінку. Ще раз здивувати, ще раз вразити. Відчути себе живим. 🌸
У світі живої природи немає такого поняття, як конфлікт, війна, кислотні стосунки з іншими людьми. У чистому місці ти не зраджуєш собі, своїй природі. Не зраджуєш своїм дорослим рішенням.
Є тільки ти і океан життя. Нас усіх створив невидимий Творець, і вдихнув життя. А сьогодні, ми всі знову разом.
З любов'ю 🙏










